Facebook Pixel

Radykalna Ekspresja

WARSZTAT ONLINE

Czyli jak pozwolić sobię na radykalną ekpresję w życiu!?

Jak często blokujesz swoje EMOCJE?

Jak często blokujesz potrzeby swojego WEWNĘTRZNEGO DZIECKA?

Jak często blokujesz SWOJE potrzeby?

Jak bardzo Twoje blokowanie siebie, wpływa na relacje ze sobą i z innymi?

Jak często blokujesz się przed powiedzeniem tego, co myślisz?

Jak często robisz to, co wypada, a nie to, co chcesz?

Jak bardzo stopujesz spełnianie swoich marzeń?

Jak bardzo hamujesz swoje zarobki?

Jaki strach się kryje za robieniem tego, co tak naprawdę chcesz?

Może słyszałaś co masz robić i jak masz robić większość swojego życia? Albo nauczyłaś się w dzieciństwie działać, tak jakbyś szła po kruchym lodzie, uważając by tylko komuś nie nadepnąć na palec.

Ta, której nie wolno. Ta, która nie powinna. Ta, która boi się wychylać, zwracać na siebie uwagę. Ta, która się wstydzi siebie. Ta, która nie wierzy w siebie. Ta, która myśli, że do niczego się nie nadaje. Ta, która może nawet nie wie, co ma robić w życiu….

Przygnieciona poczuciem wstydu, winy, obowiązku wobec innych, silnymi emocjami albo w całkowitym wyparciu emocjonalnym.

Znajome? Mi bardzo! A Tobie?

Joanna Skalska Przebudzenie Swiadomosc Wewnetrzne Dziecko

Przez większość mojego życia, nie wiedziałam co chcę robić. Ba ja nawet nie znałam swojego hobby, a to pytanie zawsze wprowadzało mnie w zamieszanie. Nawet już jak poczułam, że chcę pracować z innymi, to wzorce przeszłości tak mocno mną kierowały, że blokowałam się wielokrotnie. Blokowałam moją twórczość i kreację, co prowadziło do stanów depresyjnych. Bo co z tego, że wiem co sprawia mi przyjemność, skoro sobie na to nie pozwalam? Moje WEWNĘTRZNE DZIECKO czuło się nie dość, porównywało się do innych, nie akceptowało swojego wyrazu, bało się zaznaczać granic, wstydziło się być szczęśliwe!

Dopiero teraz jak jestem na Bali i doświadczam wielu kręgów Kobiet, warsztatów i sesji indywidualnych, zaczęłam to klarownie zauważać. Widzę i doświadczam się w gronie Kobiet które tak mocno są osadzone w swojej Mocy i ekspresji, że aż czasami przecieram oczy ze zdumienia. Praktycznie na każdym spotkaniu słyszę słowa “RADYKALNA EKSPRESJA” i doświadczam jak wiele to zmienia w życiu. Doprowadziło mnie to do wielu pięknych procesów i wniosków- jak JA bardzo blokowałam siebie! I co najważniejsze przeszłam przez strach, który stopował wyrażanie mojej wewnętrznej Mocy a po drugiej stronie kryje się tak wiele!

Ja już teraz pozwalam sobie i mojemu Wewnętrznemu Dziecku na radykalną ekspresję i zapraszam też Ciebie do działania w pełnej zgodzie ze sobą! 

Do jakich transformujących krain zabierze Cię przestrzeń warsztatowa?

Kraina

Relacji

Ze sobą, ze Wewnętrznym Dzieckiem i z innymi.

Zobaczysz czym dla Ciebie jest siostrzeństwo i tworzenie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem. Powiążesz je z blokadami płynącymi z dzieciństwa, które mają bezpośredni wpływ na Twoje dzisiejsze życie. Przejdziesz przez głęboki proces oczyszczania blokujących wzorców. 

Kraina

Działania i Kreacji

W zgodzie ze sobą
i ze swoją Duszą.

Zobaczysz podstawowe wzorce, które blokują Cię przed działaniem i uwolnisz się od ich ciężaru. Powiesz stanowcze NIE do tego co Ci nie służy i radykalne TAK do swojej drogi w życiu. Nie ważne, czy już wiesz co chcesz robić, czy jeszcze szukasz swojej ścieżki. Pożegnasz tą część Ciebie, która ciągle wierzy, że jest nie dość…

Kraina

Aktywacji Potencjałów

To jak chcesz się czuć, czeka na Twoje stanowcze TAK.

W Twojej energii kryje się nieskończona liczba potencjałów, które czekają, aż zaczniesz je manifestować w życiu. Po tym jak uwolnisz się od ciężaru niesłużących wzorców, doświadczysz aktywacji potencjałów w swoim polu i Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. 

Całość warsztatu obejmuje prawie 6 godzin nagrań plus karty do samodzielnej pracy!

Każda z 3 części składa się z 3 aspektów. Moje wskazówki, twoje przemyślenia i doświadczenia plus oczyszczający/aktywujący proces.  Na warsztacie aktywujemy energię pytaniami, do których po warsztacie będziesz mieć dostęp w formie pisemnej.

 

Warsztat jest dla kobiet, które chcą obudzić w sobie swoją wewnętrzną MOC. Rozmawiamy też o energii kobiecej, seksualności i przejawianiu się w świecie.

 

Nie ważne czy już wiesz co chcesz robić w życiu, czy szukasz swojej drogi. Zapraszam Cię jeśli czujesz się zagubiona i jeszcze nie wierzysz w siebie, że potrafisz, umiesz, dasz radę kroczyć w zgodzie ze sobą.

 

Czujesz, że masz dosyć półśrodków, zadowalaczy, życia w nie zgodzie ze sobą i chcesz wreszcie powiedzieć stanowcze NIE dla tego, co nie dłuży i stanowcze TAK dla siebie.

 

Pracujemy moją autorską metodą WIELOWYMIAROWEGO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, która obejmuje w sobie emocje, podświadomość, ciało, energię, Duszę, Ród i Świadomość, Źródło, którym jesteśmy.

Dlaczego warto?

Co mówią inni?

To już mòj drugi kurs u Asi a zmiany oczywiscie na lepsze następowaly już po pierwszych spotkaniach warsztatowych. Z całego serca polecam Asię. Sama już długo jestem w procesie rozwoju, ale kurs wewnetrznego dziecka u Asi to było Sedno. Jest to potężne narzedzie zmieniajace naszą podswiadomość , a co za tym idzie i nasze życie. Asia ma ogromną wiedzę, wspaniałą intuicję , a przede wszystkim doswiadczenie w tym co robi. Na procesoch grupowych u Asi, zmiany jakie nastepowaly u ludzi były natychmiastowe, działy się na poziomie kwantowym, Asia pomaga dotrzec i uleczyc najbardziej traumatyczne wydarzenia w naszym życiu, ktore czesto są wyparte i niepamiętane. Ja dotarlam do momentu w dziecinstwie( smierc taty), ktory wypieralam przez całe życie. Są to bardzo ważne wydarzenia , ktoré potrzebują być uleczone, inaczej wpływają na nasze życie z poziomu podswiadomości.Asia pokazala mi rownież, jak zobaczyć moje negatywne przekonania z dzieciństwa i przekształcić je na pozytywne, takie, ktore będą mi już slużyly. Mechanizmy obronne zaczęly powoli puszczać , a we mnie pojawilo się wiecej przestrzeni na radość i miłość .Asia dała mi niezbedną wiedzę i narzedzia do pracy nad sobą , rownież po zakończeniu kursu. Kolejny kurs Asi pozwolił mi powoli odzyskać kontakt z emocjami.Przepuszczając niewygodne emocje mogę teraz bardziej odczuwać radość, miłosć, empatię. Dokonując zmian w sobie, ukochując siebie, coraz cześciej dostaję tę miłość z zewnatrz. Asiu masz ogromny dar, dziekuję, że spotkałam Cię na swojej drodze. 

Katarzyna Kardowska

Z całego serca chciałabym polecić terapie z Wewnętrznym Dzieckiem, która prowadzi Asia. Miałam przyjemność uczestniczyć zarówno w sesjach indywidualnych jak i warsztacie Pokochaj swoje emocje.
Asia jest świetna terapeutka. Posiada ogromna wiedzę, jest profesjonalistka. Jednak oprócz tego jest także bardzo ciepła osoba. Wzbudza ogromne zaufanie. W czasie sesji indywidualnych miałam pełne poczucie bezpieczeństwa, nie bałam się otworzyć przed nią, czułam się zrozumiana i zaopiekowana.
Warsztat był świetna okazja, żeby przyjrzeć się sobie i swoim emocjom. Wielu z nich do tej pory nie potrafiłam zrozumieć, nie chciałam ich czuć, wstydziłam się. Dzieki temu warsztatowi spojrzałam na siebie i na to co czuje z większa akceptacja i wyrozumiałością. Dzieki procesom przypomniałam sobie kilka ważnych wydarzeń z mojego życia, które pomogły mi poukładać pewne sprawy w całość.
Ogromnym wsparciem byli tez ludzie biorący udział w warsztacie. Naprawdę czułam moc pozytywnej energii, która wysyłali.
Po zakończeniu warsztatu nadal mamy dostęp do wszystkich materiałów. Dzieki temu możemy kontynuować prace z naszym wewnętrznym dzieckiem w najlepszym dla nas czasie i miejscu.
Na pewno nie jest to koniec mojej pracy nad soba. Zamierzam w dalszym ciagu korzystać ze wsparcia, jakie daje Asia.

Jolanta Sochacka

Tematem Wewnętrznego Dziecka zainteresowałam się około 2 lat temu. Nigdy jednak nie potrafiłam zdecydować się na terapię indywidualną. Tak jakby podświadomie nie byłam na to gotowa. Do Asi przyszłam kiedy już nie dawałam sobie rady sama ze sobą. Kiedy emocje były tak silne, kiedy nie ogarniałam tego co się w okół mnie dzieje. Sytuacje z mojego życia były pięknym lustrem. Idealnie mi wszystko pokazywały i doskonale wiedziałam, które części mnie płaczą i błagają o pomoc. Tak więc zdecydowałam się rozpocząć terapię indywidualną Wewnętrznego Dziecka. Asię znałam i podczytywałam już wcześniej, miałam z nią również sesję EFT dlatego zdecydowałam się zgłosić po pomoc do niej. I to była jedna z lepszych i piękniejszych decyzji jaką podjęłam w 2020 roku, a nawet i w całym życiu. Uwielbiam pracować z Asią. Uwielbiam ciepło, empatię, które od niej biją. Czuję się zaopiekowana, wysłuchana. A przede wszystkim… widzę efekty. Jestem spokojniejsza, zaczynam inaczej patrzeć na sprawy, na siebie. Zaczynam dostrzegać, że wszystko jest ze mną w porządku i mam prawo do moich uczuć. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, bo z Asią miałam dopiero zaledwie kilka sesji, ale czuję, że to była dobra decyzja i jestem wdzięczna, że mogę pracować z tak wspaniałą i ciepłą osobą. Dziękuję <3

Joanna Kiełczykowska

Dlaczego warto uczyć się ode mnie?

Joanna Skalska Przebudzenie Swiadomosc Wewnetrzne Dziecko

Nazywam się Joanna Skalska i swoją wewnętrzną podróż zaczęłam w 2017 roku. Z zaskoczeniem zaczęłam zauważać, że rozwój osobisty i duchowy pochłonął mnie całkowicie. Stał się całym moim życiem i kolejnym zaskoczeniem było dla mnie to, że chcę się dzielić moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Przeszłam wieloletni i grutntowny proces odzyskania i tworzenia relacji z Wewnętrznym Dzieckiem. Uczestrzniczyłam w warsztatach i sesjach indywidualnych wieloma metodami. Pracowałam w szpitalu psychiatrycznym w Anglii. Odkrywam też spirytualny świat na sesjach i warsztatch u oświeconych światowych mistrzów.

Spełniam marzenia i mieszkam na Bali.

Procesy, które przechodzę i w których towarzyszę są niesamowite, transformacja dzieje się na wielu poziomach, WIELOWYMIAROWO.

Stworzyłam moją autorską metodę pracy, którą nazwałam: Wielowymiarowe Wewnętrzne Dziecko.

Zwracanie uwagi tylko na umysł świadomy lub na emocje, jest jak próba wypełnienia głodu czystą wodą. Wypełni na chwilę ale głód zaraz wróci. Potrzebny jest pokarm- otwarcie się na potencjał, który w sobie kryjemy i usunięcie wszystkich wzorców, zapisów, które nie są z nami już dłużej zgodne. Nosimy je na sobie przez pokolenia i wcielenia, ugruntowały się w nas w dzieciństwie i potrzebujemy się nimi wszystkimi zająć – wielowymiarowo.

Wymiana energetyczna to 80 funtów brytyjskich albo 444 złoty.

Płatność w funtach, możesz zrobić przez stronę, a jeśli chcesz zapłacić w złotówkach, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Najczęściej zadawane pytania.

Jak wygląda warsztat? 

Całość warsztatu jest nagrana i dostępna na ukrytej grupie na Facebook.

 

Jak wygląda warsztat organizacyjnie?

Po dokonaniu płatności, proszę napisz do mnie maila i wyślij zaproszenie na grupę Facebook: https://www.facebook.com/groups/361074882591321/

 

Jaki jest link do grypy?

Grupa znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/361074882591321/

Imię i nazwisko przy płatności może się różnić od Twoje nicku na Facebook, dlatego proszę wypełnij uważnie pytania przy wysyłaniu zaproszenia do grupy, żebyś miał/a dostęp do warsztatu. 

 

Jak mogę zapłacić?

Można zapłacić na kilka sposobów:

1. Przez stronę intenretową przez Paypal (można zapłacić kartą debetową przez aplikację Paypal- email joanna.ska04@gmail.com)   

2. Na polskie konto Revolut: 

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

Jeśli masz pytania albo problemy z płatnością, napisz do mnie 🙂

Kontakt:

https://joannaskalska.com/kontakt/

email: info@joannaskalska.com

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko/