Facebook Pixel

Słowa przepełnione miłością.

Tematem Wewnętrznego Dziecka zainteresowałam się około 2 lat temu. Nigdy jednak nie potrafiłam zdecydować się na terapię indywidualną. Tak jakby podświadomie nie byłam na to gotowa. Do Asi przyszłam kiedy już nie dawałam sobie rady sama ze sobą. Kiedy emocje były tak silne, kiedy nie ogarniałam tego co się w okół mnie dzieje. Sytuacje z mojego życia były pięknym lustrem. Idealnie mi wszystko pokazywały i doskonale wiedziałam, które części mnie płaczą i błagają o pomoc. Tak więc zdecydowałam się rozpocząć terapię indywidualną Wewnętrznego Dziecka. Asię znałam i podczytywałam już wcześniej, miałam z nią również sesję EFT dlatego zdecydowałam się zgłosić po pomoc do niej. I to była jedna z lepszych i piękniejszych decyzji jaką podjęłam w 2020 roku, a nawet i w całym życiu. Uwielbiam pracować z Asią. Uwielbiam ciepło, empatię, które od niej biją. Czuję się zaopiekowana, wysłuchana. A przede wszystkim… widzę efekty. Jestem spokojniejsza, zaczynam inaczej patrzeć na sprawy, na siebie. Zaczynam dostrzegać, że wszystko jest ze mną w porządku i mam prawo do moich uczuć. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, bo z Asią miałam dopiero zaledwie kilka sesji, ale czuję, że to była dobra decyzja i jestem wdzięczna, że mogę pracować z tak wspaniałą i ciepłą osobą. Dziękuję <3

Joanna Kiełczyowska

Z całego serca chciałam polecić sesję indywidualne z Asią. Nie sposób mi wyobrazić bezpieczniejszej przestrzeni do pracy z wewnętrznym dzieckiem. Pracuję z Asią regularnie i moje życie diametralnie zmieniło się dzięki temu. Tyle pięknych rozpoznań i procesów, które pozwoliły stanąć do siebie samej, dożyć, przeżyć i domknąć wiele historii. Dzięki temu wracają człowiekowi zasoby by doświadczyć swojej pełni i obfitości. Asia obdarzona jest niewątpliwym darem i talentem. Jej naturalność podążania za procesem, dawania mu przestrzeni, ogromna intuicja i zaufanie do tego co się dzieje, połączona z dojrzałością, pozwala bezpiecznie czuć się w przestrzeni pracy sesyjnej. Zmiany, które zachodzą w regularnej pracy z Asią, są BEZCENNE. Asia jest doskonałą terapeutką, której spotkanie jest jednym z tych spotkań w życiu, które zmieniają człowieka. Dziękuję Ci za to, że jesteś i niezwykłość tych podróży, w których mi towarzyszysz.

Agnieszka Dziekanowska

Z całego serca chciałabym polecić terapie z Wewnętrznym Dzieckiem, która prowadzi Asia. Miałam przyjemność uczestniczyć zarówno w sesjach indywidualnych jak i warsztacie Pokochaj swoje emocje.
Asia jest świetna terapeutka. Posiada ogromna wiedzę, jest profesjonalistka. Jednak oprócz tego jest także bardzo ciepła osoba. Wzbudza ogromne zaufanie. W czasie sesji indywidualnych miałam pełne poczucie bezpieczeństwa, nie bałam się otworzyć przed nią, czułam się zrozumiana i zaopiekowana.
Warsztat był świetna okazja, żeby przyjrzeć się sobie i swoim emocjom. Wielu z nich do tej pory nie potrafiłam zrozumieć, nie chciałam ich czuć, wstydziłam się. Dzieki temu warsztatowi spojrzałam na siebie i na to co czuje z większa akceptacja i wyrozumiałością. Dzieki procesom przypomniałam sobie kilka ważnych wydarzeń z mojego życia, które pomogły mi poukładać pewne sprawy w całość.
Ogromnym wsparciem byli tez ludzie biorący udział w warsztacie. Naprawdę czułam moc pozytywnej energii, która wysyłali.
Po zakończeniu warsztatu nadal mamy dostęp do wszystkich materiałów. Dzieki temu możemy kontynuować prace z naszym wewnętrznym dzieckiem w najlepszym dla nas czasie i miejscu.
Na pewno nie jest to koniec mojej pracy nad soba. Zamierzam w dalszym ciagu korzystać ze wsparcia, jakie daje Asia.

Jolanta Sochacka

Dziękuję Ci Asiu za przestrzeń w sesjach, ciepło i życzliwość bez oceniania. Jesteś empatyczną osobą, ciepłą kobietą która też pokazuje w sesjach jak uzdrowić swoje rany. Można bezpiecznie podążać za Twym głosem, doradztwem i wsparciem. Jesteś zawsze o krok dalej więc można dużo czerpać. Nawet jak mam problem i robię sobie eft to wystarczy że pomyślę o Twoim wsparciu i już mi się robi lepiej.

Z Asią po każdym procesowaniu wchodzę w celebrowanie tego nowego co się pokazało z moim wewnętrznym dzieckiem. To takie zaczątek ugruntowania się w czymś nowym.

Paulina

Cześć Joasiu , taka byłam oszołomiona pod koniec spotkania, kiedy to mój umysł robił aktualizację danych na nowe  że nie podziękowałam tak jak tego chciałam. Tak więc dziękuję z całego serca za możliwość sesji. Dzięki twojemu prowadzeniu trafnie dotarłyśmy do źródła problemu. Dziękuję również za stworzenie empatycznej przestrzeń w której mogłam pozwolić sobie na wszystkie trudne emocje, łzy oraz ekscytację i wzruszenie. Świetnie było cię znowu zobaczyć  Życzę ci kochana samych cudowności ♥️ Serdecznie cię pozdrawiam.

Mariola

Serdecznie polecam wszystkim sesje EFT u Joanny Skalskiej  cudowna, profesjonalna osoba, która ma niesamowite wyczucie terapeutyczne podczas pracy… czułam się zaopiekowana, wspaniałe poprowadzone przez nie łatwe procesy, i dzięki temu mogłam dużo uwolnić i zostawić już podczas jednej sesji  Joasiu z całego serca dziękuję za to niezwykle ale jakże ważne dla mnie doświadczenie czuję się lżej po Twojej pracy, moje przekonania i emocje długo skrywane zostały w końcu uwolnione przytulam do serca.

Dominika Fuga

Sesje indywidualne z Asią są niezwykłe. Doświadczyłam kilku i każda z nich prowadziła wprost do rozwiązania. Asia ma wyjątkową intuicję, świetnie czuje drugą osobę, dzięki czemu za każdym razem trafia w samo sedno. Jest ciepła, dojrzała, można poczuć się przy niej totalnie swobodnie i bezpiecznie… jak w domu. Bije od niej ogromna empatia i wyrozumiałość tak, że można jej całkowicie zaufać i powierzyć wszystkie lęki. Sesje prowadzi bardzo świadomie i pewnie, co daje poczucie ogromnego wsparcia. Jestem jej wdzięczna za to jak bardzo pomogła mi przetrwać trudny czas. Dzięki niej spotkałam małą Madziunię i to było najbardziej owocne spotkanie w moim życiu  
Dlatego z całego serca polecam sesje z Asią.
Bardzo bardzo warto!

Magdalena Wlazeł

Miałam przyjemność mieć kilka sesji z Asia z uzdrowieniem Wewnetrznego dziecka oraz EFT. Asia pomogła mi zrozumieć dlaczego tak czuje a nie inaczej, dlaczego uzdrowienie wewnętrznego dziecka, pokochanie i ZAAKCEPTOWANIE siebie jest takie ważne. Ważne być szczęśliwym, by iść do przodu, rozwijać się i kreować z lekkością i przyjemnością. Jestem jej niezmiernie wdzięczna ze pomogła mi zrozumieć, uzdrowić i zmienić.

Marta S.

Od pierwszej sesji z Asią poczułam do niej 100% zaufanie i swobodę, że nie muszę nikogo udawać by być zrozumianą i zaakceptowaną taką, jaką jestem. Asia ma niesamowitą cierpliwość i ogromną intuicję, które w połączeniu z atmosferą totalnego bezpieczeństwa jakie stwarza pozwalają jej dotrzeć do najbardziej zawiłych mechanizmów psychiki i ciała i tym samym dotrzeć do sedna zagadnienia na każdą sesję i rozwiązania. Rady, które mi dała do samodzielnej pracy nad sobą przynoszą efekty i pozwalają na wsparcie między sesjami. Z każdym kolejnym spotkaniem z nią rośnie we mnie przeświadczenie, że praca z wewnętrznym dzieckiem to najlepsze co mogło mi się przydarzyć, by uleczyć to, co wydawało się nie do dotarcia i by siebie odkryć, poczuć się sobą i dać sobie do tego prawo.
Serdecznie polecam współpracę z nią!

Anna Grzeszczak

Z całego serca polecam sesje EFT z Asią. Od dłuższego czasu intensywnie i świadomie pracuje nad uzdrowieniem matczynych ran i matczynych dziur oraz nad uwalnianiem trudnych emocji z tym związanych, które obciążają mnie i blokują w moim życiu swobodny przepływ. To był dla mnie ten moment, byłam gotowa, aby otworzyć się przed Asia i uwolnić ogromny żal do mojej mamy.

Asia bardzo bezpiecznie mnie przez to uwolnienie poprowadziła. …emocje były duże, ogromne jak wielka niszcząca fala …i tak się tez przez kilka minut czułam. Jednak spokojny głos Asi i słowa pełne akceptacji, ciepła i miłości bardzo wspierały mnie w tym procesie.

To się naprawdę zadziało. Uwolniłam ogromny ciężar i pod koniec sesji czułam wyraźna ulgę, lekkość.

Z perspektywy kilku dni, po sesji, kiedy moje ciało już się zregenerowało o odesłało mogę powiedzieć, ze to było wielkie uwolnienie. Poczułam w sobie moc i lekkość zarazem. Poczułam wolność. Dało mi to spokój i sile do tego, aby w spotkaniu z mama powiedzieć jej, ze chce aby przeprosiła mnie za wszystkie krzywdy jakie mi zadała, nie tylko w dzieciństwo, ale także przez całe życie. To było bardzo uwalniające doświadczenie, ze to wypowiedziałam.

Jestem całym sercem wdzięczna za ta sesje i za to doświadczenie.

Gosia

Bardzo polecam prace z wew dzieckiem z Asia. Ciepla osobowosc jaka ma Asia przkonala mnie nad otwarciem siebie. Duza wiedza, intuicja i ciagly rozwoj Asi powoduje, ze za kazdym razy te sesje sa inne. Nauczyłam się relaksować i panować nad sobą, nawet w ciężkich sytuacjach. Po kazdej sesji czulam sie silniejsza i weselsza. Za kazdym razem po sesji nie moglam sie doczekac nastepnej. Tak duze zmiany widzialam u siebie. Jestem wdzieczna, za zufanie i prace z Asia. Z serca polecam. Iwona

Iwona Wesołowska

Emilia Nowakowska “Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko i emocje” – warsztat online

Im bardziej pęd ku życiu zostaje zablokowany, tym większy jest pęd ku śmierci – powiedział Fromm patrząc na mnie zimnym wzrokiem naukowca. Albo węża.

Goń się Erich – warknęłam przez zęby. -Nikt mi nie będzie mówił, jak zakończę moje życie. I co z tego, ze mam BPD. Psychologia zna przypadki wyjścia z tego zaburzenia. Nawet Marsha Linehan jest traktowana jako ozdrowieniec.

Erich Fromm popatrzył na mnie z łagodnym smutkiem w oczach. Jesteś Wilczym Dzieckiem, Kat. Masz w sobie zbyt wiele smutku. Masz w sobie zbyt wiele gniewu, żeby z tego wyjść. Lek rozrywa cię na strzępy każdego dnia. Cierpienie w tobie jest tak wielkie, ze nie chcesz żyć. Twój pęd do życia jest zablokowany. Zrobisz to wcześniej czy później. Po prostu pewnego dnia nie uniesiesz tego cierpienia. Zaciskam szczeki, zęby Fromm nie widział, jak łzy napływają mi do oczu.

Erich, idź już sobie, bo ja tez mogę wypomnieć ci twoje pochodzenie. – mowie cicho I odwracam się w stronę okna. Erich Fromm wychodzi, a ja długo patrzę w ciemność. Nie wiem, jak długo.

Od tej rozmowy minął rok I gdyby dziś ktoś zapytał mnie co to są obsesyjne myśli samobójcze, to musiałabym się chwile nad tym zastanowić. Rok . Przez ten rok tak wiele zmieniło się we mnie. Tak wiele się skończylo, tak wiele się rozpoczęło. Przez rok raz w miesiącu spotykam się z Joanna. Słucha uważnie tego co mowie, daje mi przestrzeń. Nie ocenia mnie, nie daje dobrych rad. Po prostu jest. To dzięki niej nie potrzebuje już na bezdechu mijać przypadkowo spotkanych ludzi. To dzięki niej ukradkiem zerkam w lusterko, żeby zobaczyż, kim jestem zadaje sobie pytanie czy ja tez mogę być kimś? BPD jest jednym z najokrutniejszych zaburzeń osobowości, niszczy wszystko I wszystkich. Joanna poprosiła mnie o recenzje jej pracy. Asiu, gdyby nie TY prawdopodobnie już by mnie nie było.

Wilcze Dziecko

Polecam indywidualnie spotkać się z Asią. Mnie ogromnie pomogła wielokrotnie przejść moje procesy. Mnóstwo tematów razem przepracowałyśmy. Dzięki temu teraz jestem w stanie dużo sama pracować ze sobą i swoimi emocjami. Dzięki Asi nauczyłam się jak uwalniać emocje i jak sama mogę sobie z nimi radzić. Pozdrawiam serdecznie!

Magda

To już mòj drugi kurs u Asi a zmiany oczywiscie na lepsze następowaly już po pierwszych spotkaniach warsztatowych. Z całego serca polecam Asię. Sama już długo jestem w procesie rozwoju, ale kurs wewnetrznego dziecka u Asi to było Sedno. Jest to potężne narzedzie zmieniajace naszą podswiadomość , a co za tym idzie i nasze życie. Asia ma ogromną wiedzę, wspaniałą intuicję , a przede wszystkim doswiadczenie w tym co robi. Na procesoch grupowych u Asi, zmiany jakie nastepowaly u ludzi były natychmiastowe, działy się na poziomie kwantowym, Asia pomaga dotrzec i uleczyc najbardziej traumatyczne wydarzenia w naszym życiu, ktore czesto są wyparte i niepamiętane. Ja dotarlam do momentu w dziecinstwie( smierc taty), ktory wypieralam przez całe życie. Są to bardzo ważne wydarzenia , ktoré potrzebują być uleczone, inaczej wpływają na nasze życie z poziomu podswiadomości.Asia pokazala mi rownież, jak zobaczyć moje negatywne przekonania z dzieciństwa i przekształcić je na pozytywne, takie, ktore będą mi już slużyly. Mechanizmy obronne zaczęly powoli puszczać , a we mnie pojawilo się wiecej przestrzeni na radość i miłość .Asia dała mi niezbedną wiedzę i narzedzia do pracy nad sobą , rownież po zakończeniu kursu. Kolejny kurs Asi pozwolił mi powoli odzyskać kontakt z emocjami.Przepuszczając niewygodne emocje mogę teraz bardziej odczuwać radość, miłosć, empatię. Dokonując zmian w sobie, ukochując siebie, coraz cześciej dostaję tę miłość z zewnatrz. Asiu masz ogromny dar, dziekuję, że spotkałam Cię na swojej drodze.

Kasia Kardowska

Bardzo Ci dziękuję Asiu za ten warsztat! Jestem Ci ogromnie wdzięczna! Dzięki Tobie Magdalena Wlazełzrobiłam kolejny krok w drodze do siebie i do swojego uzdrowienia. Wiedza przekazywana przez Ciebie w części merytorycznej jest bardzo wartościowa i pomocna. Mimo, że interesuję się tematem od dłuższego czasu i pracuję z WD, to i tak wiele mi uświadomiłaś. Bardzo rezonuje ze mną to o czym mówisz. Często już samo uświadomienie sobie pewnych spraw było dla mnie bardzo poruszające, co potem sprawiało, że łatwiej było mi wejść w proces związany z daną emocją. Mam poczucie, że wiele się we mnie uzdrowiło dzięki temu, co zauważam w zmianach w swoim odczuwaniu i postrzeganiu świata. Jest też taka część, która wymaga więcej czasu, żeby się ułożyć, ale czuję, że idzie ku dobremu i daję sobie na to czas 
Dziękuję Ci też za piątkowy proces , był dla mnie bardzo uwalniający. Przy Tobie mam poczucie, że mogę sobie pozwolić na wszystko. Dziękuję Ci że tworzysz wokół siebie taką bezpieczną przestrzeń, w której czuję się akceptowana taka jaka jestem  To jest dla mnie ogromnie ważne!
Dziękuję też dziewczynom za wspólny proces piątkowy, nieprzypadkowo spotkałyśmy się w tym gronie  Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Magdalena Wlazeł

Z całego serca polecam kurs online Joanny Skalskiej, ponieważ dostałam to czego potrzebowałam, aby ruszyć z miejsca i zauważyć nowe możliwości w swoim życiu.
Otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i wsparcia wraz z praktycznymi ćwiczeniami, które dają rzeczywiste efekty. Nawiążesz kontakt ze swoimi emocjami i przekonaniami.
Będzie to Twój wielki krok w stronę wolności i dobrego życia, bo co lepszego może Cię spotkać niż odzyskanie samego siebie?

Emilia, 32 lata, Anglia "Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko i emocje" - warsztat online

Bardzo polecam kurs “Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko i emocje”. Znajduje się w nim bardzo dużo praktycznych informacji ale co najważniejsze też żywej praktyki. Co tygodniowe procesy wnosiły do mojego życia wiele zmian, uczyłam się podczas nich jak rozmawiać z moim Wewnętrznym Dzieckiem i co było dla mnie bardzo trudne- jak procesować emocje. Zadania dodatkowe, które były polecane bardzo zbliżyły mnie do siebie, zacznę chyba częściej zabierać siebie na randki:) To nie jest zwykły kurs z kilkoma pytaniami, które dadzą do przemyśleń, to jest kurs, który wyciągnie z Ciebie to co jest w Tobie do uleczenia, niestety są to bolesne sprawy… Czy warto? Bardzo! Polecam każdemu!

Marta. 37 lat "Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko i emocje" - warsztat online

Asiu ja właściwie dzisiaj dopiero zakończyłam kurs. Bardzo Ci za niego dziękuję, to było dla mnie wiele głębokich i pięknych procesów z małą Madziunią  Ostatnie zadanie wykorzystałam na skontaktowanie się z symptomami które pojawiały mi się ostatnio, albo z takimi które towarzyszyły mi właściwie przez całe życie. Okazało się oczywiście, że za tymi symptomami były nieutulone emocje z dzieciństwa. To cała praca ze soba nie jest łatwa, trudno jest zaglądać w swój cień, ale bardzo warto! Na pewno będę sobie jeszcze wracać do tych Ćwiczeń nie raz Dziękuję Ci Asiu jeszcze raz!  I dziękuję też dziewczynom za wspólny proces sobotni <3

Magdalena "Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko i emocje" - warsztat online

Dziękuję Ci Asiu za tak piękny kurs. Poruszyłaś na nim wiele, dzięki pracy z zadaniami otworzyłam w sobie wiele drzwi a procesy z Tobą i narzędzia, które dajesz pomagają mi w samodzielnej pracy. Tak jak mówiłaś, ten kurs jest bardzo głęboki ale też transforujący życie. Dziękuję grupie, za tą energię i dziękuję Ci Asiu za Twoją wiedzę, zaangażowanie i piękny czas. Moje życie się zmienia, a ja poznaję coraz bardziej siebie. Co dla mnie jest bardzo ale to bardzo ważne, zaczęłam traktować siebie inaczej i często sobie przypominam Twoje słowa z nagrań. Bardzo głęboka wiedza, którą nam orzekazałaś pomaga mi bardziej rozumieć siebie i swoje zachowania. To jest takie ważne… Dziękuję Ci bardzo:*

Joanna "Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko i emocje" - warsztat online