Facebook Pixel

CYKLE PRZEJŚCIA TWOJEGO

Wewnętrznego Dziecka

Odnajdź w sobie niemowlaka, małą dziewczynkę, przedszkolaczkę i nastolatkę.

start 21.05, koniec 16.06

PRZYNALEŻNOŚĆ

gdziekolwiek nie jesteś, wiesz że jest tu dla Ciebie miejsce 

MOJE JA

wiesz kim jesteś, masz kontakt ze swoją złością i potrafisz postawić zdrowe granice

POCZUCIE WARTOŚCI

ufasz temu, co wiesz i kroczysz z pewnością siebie przez życie

KOBIECOŚĆ

jesteś w kontakcie ze swoim ciałem i obejmujesz w sobie każdą część siebie

Każdy cykl jest ważny i znaczący. Budują jak klocki naszą tożsamość. Wypełniają siebie nawzajem i tworzą nas w tu i teraz.

 1. OKRES NIEMOWLĘCY
Podczas tego tygodnia przywitasz w swoim wewnętrznym świecie swojego małego niemowlaczka. Medytacje, ćwiczenia i zadania do wykonania pomogą Ci osadzić w sobie uczucie przynależności, bezpieczeństwa i zaufanie.  Twoje odczuwanie poczucia odrzucenia, niedopasowania, kontroli, braku zaufanie do innych i siebie, swoich emocji, potrzeb ciała, interpretacji i percepcji diametralnie się zmieni.
2. MAŁE DZIECKO
Podczas tego tygodnia umocnisz się w swojej wewnętrznej sile, swoim JA, granicach i zdrowym wyrażaniu złości. Niemowlę jest symbiotycznie połączone z matką, małe dziecko się od niej oddziela by odnaleźć siebie, co lubi, co chce, jak chce, co potrzebuje, co myśli i co pragnie, i w tym tygodniu będziemy wykonywać medytacje, embodiment, ćwiczenia i zadania, które pomogą Ci być bliżej siebie i swoich granic.
3. CZAS SZKOLNY
W tygodniu 3 poznasz i poczujesz wartość w swoim istnieniu, tego co już potrafisz, co umiesz robić i osadzisz się w swoich umiejętnościach. Nauka w szkole i kontakty z rówieśnikami, nauczycielami mogły wpłynąć na porównywanie się z innymi, perfekcjonizm, poddawanie się na starcie czy poczucie gorszości i te aspekty zmienisz. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam, zmienią Twoje poczucie wartości i pewność siebie.
4. NASTOLATKA
W tym tygodniu poznasz swoją nastolatkę na nowo. Jest to czas budzącej się w nas kobiecości, krwi miesięcznej, cykliczności, której często nie znamy. Często oczekujemy od siebie, żeby iść przez miesiąc z takim samym zapałem, wziąć tabletkę i zapomnieć o bólu miesiączkowym a co jakby oddać należytą uwagę kobiecie w nas? Jak bardzo to zmieni i przetransformuje wewnętrzny kontakt ze sobą, z macicą z której płynie kreacja, żeńska mądrość i seksualność.

Podczas przerabiania każdego cyklu przejdziesz przez proces medytacyjny, embodiment – medytację w ruchu, otrzymasz nagrane afirmacje i dostaniesz zadania do wykonania samemu. Spotkania i materiały będą odbywały się minimum 4 razy w tygodniu o godzinie 7.00 rano czasu polskiego.

Plan może ulec zmianie (bo mam bardzo dużo narzędzi i pomysłów), wstępnie:

– w niedziele, spotkanie na żywo i omówienie rozpoczynanego cyklu dorastania,

– w poniedziałki będą zadania do wykonania, które pomogą zbliżyć Ci się z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem z danego okresu; instrukcja będzie albo live albo w formie pisemnej,

– we wtorki będzie proces medytacyjny z wewnętrznym dzieckiem,

– w środy spotykamy się na żywo na embodiment- medytację w ruchu,

– w czwartki dostaniesz nagrane afirmacje z muzyką dla określonego czasu dorastania Twojej małej dziewczynki,

– w piątki dodatkowe ćwiczenia, jeśli będą przewidziane do danego cyklu,

– sobota odpoczynek:)

  Żyłam odcięta od swojego ciała przez większość mojego życia, nie widziałam w sobie wartości, nie znałam swoich granic, często czułam, że nie pasuję, nie przynależę więc próbowałam nadrobić nadskakiwaniem innym i dawaniem z siebie więcej niż mogłam. Moją kobiecość, miesiączkę traktowałam jako przeszkodę a z “tą która wie” i wewnętrzną mocą nie miałam nic wspólnego. 

Dla mnie odzyskanie Wewnętrznego Dziecka na początku prowadziło mnie do poznania siebie, a z czasem odnajdywania w sobie zasobów, o których istnieniu nie miałam pojęcia. 

Podczas tego warsztatu nie tylko będę przewodziła Cię w Twoim procesie, uczyła narzędzi i ćwiczeń, które będą prowadzić Cię do Twojego wnętrza ale moją intencją jest też, by nasz kobieca wewnętrzna MOC razem wzrastała i była rozsiewana dalej. Dzięki moim podróżą po Azji i tutaj na Bali, gdzie aktualnie mieszkam, byłam prowadzona na niesamowite warsztaty, które pomogły mi sięgnąć w zakamarki mnie o których nie wiedziałam, gdzie mam wrażenie, że w polskim systemie dorastania zostały zatarte (takie przynajmniej jest moje doświadczenie). Obserwuję też zmiany osób, którym towarzyszę na spotkaniach indywidualnych, gdy opowiadam o moim życiu i spojrzeniu na kobiecość czy seksualność, dlatego też chcę podzielić się trochę tym także z Tobą.

 Więcej informacji o mnie znajdziesz w poniższym linku.

 Jak wygląda dostęp do warsztatu? 

Całość warsztatu będzie na grupie na Facebook. Spotkania będą się odbywały w formie facebook live na żywo, mnie widać i słychać. 

Kiedy będą odbywały się spotkania online?

Spotkania będą się odbywały o godzinie 7.00 czasu polskiego,  najdłuższe będą we wtorki i środy.

Plan może ulec zmianie (bo mam bardzo dużo narzędzi i pomysłów), wstępnie:

– w niedziele, spotkanie na żywo i omówienie rozpoczynanego cyklu dorastania,

– w poniedziałki będą zadania do wykonania, które pomogą zbliżyć Ci się z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem z danego okresu; instrukcja będzie albo live albo w formie pisemnej,

– we wtorki będzie proces medytacyjny z wewnętrznym dzieckiem,

– w środy spotykamy się na żywo na embodiment- medytację w ruchu,

– w czwartki dostaniesz nagrane afirmacje z muzyką dla określonego czasu dorastania Twojej małej dziewczynki,

– w piątki dodatkowe ćwiczenia, jeśli będą przewidziane do danego cyklu,

– sobota odpoczynek:)

 

Na jak długo mam dostęp do materiałów po zakończeniu warsztatu?

Dostęp do grupy masz na 6 miesięcy od daty zakończenia warsztatu, czyli do końca grudnia 2023 roku.

 

Jak mogę zapłacić?

Można zapłacić na kilka sposobów:

1. Przez stronę internetową w sklepie, przez Paypal (można zapłacić kartą debetową przez aplikację Paypal- email joanna.ska04@gmail.com)

2. Na polskie konto Revolut w złotówkach:

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

3. Jeśli chcesz podzielić płatność na 2 ratym napisz do mnie wiadomość prywatną.

 

 

Jeśli masz pytania albo problemy z płatnością, napisz do mnie ?

Kontakt:

https://joannaskalska.com/kontakt/

email: info@joannaskalska.com

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko/

Wszystkie prawa zastrzeżone / Więcej informacji na temat polityki prywatności i regulaminu zjadziesz w zakładce: Polityka Prywatności.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Joanna Skalska nie może i nie daje uczestnikom gwarancji na rezultaty. Warsztat nie jest formą psychoterapii i jej nie zastąpi. Jeśli jesteś w czasie terapii, skonsultuj udział w warsztacie ze swoim terapeutą. Przystępując do warsztatu bierzesz za siebie pełną odpowiedzialność jak również za następstwa z niego wynikające.