Facebook Pixel

Odnajdź drogę do siebie, swojego ciała, emocji i serca

start 23.11, koniec 18.12

Co przyniesie Ci ten warsztat?

Stworzysz relację z Wewnętrznym Dzieckiem.

Osadzisz się w swojej Wewnęrznej Mocy.

Poczujesz i wyznaczysz swoje granice.

Zbudujesz relację ze swoim ciałem i emocjami.

Uwolnisz się od bolesnych historii przeszłości.

Uleczysz matczyną ranę.

Nauczysz się jak zadbać o siebie.

 

4 tygodnie wspólnej pracy

8 spotkań na żywo

8 głębokich procesów grupowych

8+ samodzielnych zadań

zamknięta grupa na Facebook

moje wsparcie w procesie na grupie

Każde ze spotkań sprawi, że Twoje życie się zmieni.

Poznasz i doświadczysz narzędzia, które zostaną z Tobą do końca życia.

1. BHP wewnętrznego procesu. Odnajdziesz drogę do swojego Wewnętrznego dziecka, poczujesz połączenie ze sobą, którego nikt Ci już nigdy nie zabierze. Zintegrujesz w sobie wewnętrzne bezpieczeństwo i stałą część Ciebie. Odnajdziesz w sobie i naokoło Ciebie wsparcie, które masz na wyciągnięcie ręki.
2. Wewnętrzny Dorosły. Stworzysz i umocnisz w sobie pozycję wewnętrznego Dorosłego. Poznasz wielowymiarowe podejście jak łączyć się z energią, którą chcesz mieć w swoim życiu. Zrobisz ćwiczenie, dzięki któremu udowodnisz sobie (podświadomości, wewnętrznemu krytykowi) jaką wewnętrzną moc masz w sobie.
3. Granice. Poznasz kilka kluczowych podejść do stawiania i nawigowania swoimi granicami. Zagłębisz się w granice swojego Wewnętrznego Dziecka, swojego serca i ciała.
4. Kontakt z ciałem i emocjami. Emocje są w ciele, dlatego odnajdziesz swój unikatowy język na kontakt z ciałem i uwolnienie ładunku emocjonalnego. Medytacja pomoże Ci na głęboką transformacje lęku przed odrzuceniem, a ćwiczenie pomoże Ci na pełną integrację swojej cielesności.
5. Ból dzieciństwa. Spotkasz się z bólem, zaniedbaniem i opuszczeniem, którego spotkało Cię w dzieciństwie. Poczujesz, przyjmiesz, uwolnisz go i transformujesz swoje życie.
6. Matczyna rana. To jak przyjęła nas mama w tym świecie i jaką energią nas otoczyła, jest znaczące w naszym późniejszym rozwoju, dlatego podczas tego procesu przyjmiesz siebie ponownie, swoje niemowlę i otoczysz je opieką. Ćwiczenie pomoże Ci uwolnić się od bolesnych schematów, niezaspokojonych potrzeb i wyzwolić się z energii bólu matczynej rany i braku.
7. Role w rodzinie. Uwolnisz się od przypisanej Ci roli, jaką miałaś/eś w dzieciństwie (czarnej owcy, gwiazdy, mamusi mamusi, księżniczki tatusia, ratownika mamy, itd.) i zdecydujesz jak chcesz teraz dopasowywać swoje role (o ile!) do konkretnych sytuacji.
8. Ochrona, nowe pozwolenia, zadbanie emocjonalne. Po tej głębokiej transformacji Twoje Wewnętrzne Dziecko (i ty) nazwiesz co chcesz i jak chcesz działać w swoim życiu. Przekujesz ból, blokady, strach w swoją siłę.

Wiedza jest ważna, ale według mnie niesamowicie ważne jest to, by umieć stosować ją w praktyce. Dlatego podczas tego warsztatu każde ze spotkań będzie zawierało medytację prowadzoną, która pomoże Ci zintegrować zdobyte informacje. Natomiast ćwiczenia do wykonania samemu pomogą Ci w doświadczeniu siebie, odkryciu schematów z podświadomości i uwolnieniu ich.

 

Ja przekażę Ci moją praktyczną wiedzę, którą zdobyłam na przestrzeni lat. Jestem certyfikowaną terapeutką EFT- Techniki Uwalniania Emocji. Swoje życie zmieniłam dzięki tworzeniu relacji z Wewnętrznym Dzieckiem i z chęcią dzielę się z innymi moją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty i spotkania indywidualne. Pracowałam w szpitalu psychiatrycznym, jak również przeszłam przez wiele szkoleń. Więcej informacji o mnie znajdziesz w poniższym linku.

 Jak wygląda dostęp do warsztatu? 

Całość warsztatu będzie na grupie na Facebook. Ja będę dostępna codziennie by dawać Ci wsparcie. Grupa będzie otwarta na posty i komentarze do końca tego roku, by sobie nawzajem pomóc i dać sobie wsparcie podczas Świąt Bożonarodzeniowych.

Kiedy będą odbywały się spotkania online?

Spotkania będą się odbywały w środy i niedziele o godzinie 9.00 czasu polskiego. Będą trwały od 1,5h do 2 godzin każde. 

Dokładne daty to: 23.11; 27.11; 30.11; 4.12; 7.12; 11.12; 14.12; 18.12. Każde ze spotkań zostanie nagrane więc można je obejrzeć w dowolnym czasie. Nie musisz być na żywo. 

 

Na jak długo mam dostęp do materiałów po zakończeniu warsztatu?

Dostęp do grupy masz na 6 miesięcy od daty zakończenia warsztatu, czyli do końca czerwca 2023 roku.

 

Jak mogę zapłacić?

Można zapłacić na kilka sposobów:

1. Przez stronę intenretową w sklepie, przez Paypal (można zapłacić kartą debetową przez aplikację Paypal- email joanna.ska04@gmail.com)   

2. Na polskie konto Revolut w złotówkach: 

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

Jeśli masz pytania albo problemy z płatnością, napisz do mnie ?

Kontakt:

https://joannaskalska.com/kontakt/

email: info@joannaskalska.com

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko/

Wszystkie prawa zastrzeżone / Więcej informacji na temat polityki prywatności i regulaminu zjadziesz w zakładce: Polityka Prywatności.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Joanna Skalska nie może i nie daje uczestnikom gwarancji na rezultaty. Warsztat nie jest formą psychoterapii i jej nie zastąpi. Jeśli jesteś w czasie terapii, skonsultuj udział w warsztacie ze swoim terapeutą. Przystępując do warsztatu bierzesz za siebie pełną odpowiedzialność jak również za następstwa z niego wynikające.